Jsou v tý škole pitomý?

7. ledna 2010 v 20:33 | Velkej fanoušek ČOLKA (jo myslim tim to zvíře divný :D) |  Kooliochko
Nutí mě číst chlapeckou literaturu..né že bych neuznávala J.Foglara..ale zkrátka mě nabaví CHLAPECKÁ literatura..proč nemůžou najít nejakou společnou? to je jasný, protože tu osnovu vytvářel chlapec co? já si myslim..

Jsem fanoušek čolka..miluju čolky..moc si nevybavuju jak vypadaj xD ale to slovo zní přímo geniálně..a ještě když ho zařvete na celý sídliště a postupně se rožíhaj pokoje paneláků..a vaše nejlepší kamarádka zařve "MLOK!".. geniální to pocit... zkuste to někdy...a ještě líp to zní, když si ho poupravíte a řvete "ČOLOLOLOLOLOLEK! " či "MLOLOLOLOLOLOLOLOLOK!.. ach ach, miluju to.


Chci jít na hereckou..konzervu.. božeee..co já bych dala za to, bejt herečka..ale chci hrát v dobrejch filmech :D doufám že moje herectví nebude končit jedním z těch nekonečnejch seriálů jako třeba ta jejich ohlupovačka ORDINACE..heh..chci hrát jedině ve filmech..ale v těch lepších :P chápu, asi budu muset nejdřív do těch béčkovejch, ale já nechci :D bo bych brala taky fotografickou..nebo bych šla modelovat něco :D a už mám brigádu..budou na mě sice čekat ještě 4 roky bo kolik :D ale já na tu brigádu prostě chci :D půjdu hlídat děti do dětskýho koutku :*..mňam, to bude život..


Nemějte se, neloučím se, nečau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama